Najciekawsze propozycje dla singli

Sylwester to jedyna noc w roku, kiedy bawią się praktycznie wszyscy, żegnając stary i witając Nowy Rok. Nikt z nas absolutnie nie powinien czuć się tej nocy samotnie, nawet jeśli jest singlem, a wszyscy znajomi na noc sylwestrową mają swoje własne plany. W większości większych miast Polski w dzisiejszych czasach organizowane są imprezy sylwestrowe dla osób samotnych, również w Szczecinie, więc szczecińscy single i singielki nie maja powodów do obaw, w Sylwestra na pewno nie będą się nudzić, a może nawet tej nocy poznają swoją drugą połówkę?

Sylwestrowy wieczór dla samotnych w Szczecinie był już organizowany na przykład w Kabaret Clubie, oczywiście była to impreza tylko dla singli i singielek, nie można było zatem wybrać się na nią w parze, zresztą mijałoby się to przecież z celem. Na takim Sylwestrze bez wątpienia poznać można wiele ciekawych osób, ale nie można iść na nią z nastawieniem, że jest to nasza jedyna szansa, aby poznać swoją miłość. Psycholodzy ostrzegają, że takie nastawienie może być niebezpieczne, bo co jeśli w noc sylwestrową nie spotkamy nikogo wyjątkowego? Może to być powodem utraty wiary w siebie, złego samopoczucia, a nawet depresji, a przecież miłość można spotkać każdego innego dnia, w momencie, kiedy najmniej się tego spodziewamy.

Single w szczecińskim klubie mogły fantastycznie się bawić perzy muzyce lat 90-tych w wykonaniu Candy Hard oraz podziwiać taneczny pokaz „Moulin Rouge”. Dodatkową atrakcją były różnego rodzaju zabawy i konkursy, na przykład ruletka czy konkursy z nagrodami. W cenie biletu każdy miał zagwarantowane jedzenie bez ograniczeń – w menu pojawiły się rolady, sałatki, kanapki, koreczki, pół litra wódki, lampkę szampana, a także dojazd i miejsce noclegowe oraz wyżywienie w hotelu, jeśli wybrał odpowiedni pakiet.

Szczecińscy single i singielki nie musiały korzystać z takiej opcji, gdyż Kabaret Club, w którym miała miejsce impreza sylwestrowa, znajduje się w centrum miasta, a dokładnie w pobliżu Bramy Portowej, na ulicy Tkackiej – bez problemu znajdziemy tu miejsce parkingowe i zaparkujemy samochód, o ile oczywiście tej nocy zechcemy być kierowcami.

Impreza sylwestrowa szczególnie w pakiecie z noclegiem w hotelu nie jest zbyt kosztowna, bilety bowiem kosztują zazwyczaj około 300 złotych, a w wielu promocjach można je kupić znacznie taniej, nawet za 150 złotych. Oczywiście wszystko zależy od programu imprezy, bo przecież organizowane są też kilkudniowe wyjazdy sylwestrowe – taka impreza na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem, ale musimy się też liczyć z wyższą ceną. Osoby samotne mogą się ponadto bawić w noc sylwestrową w wielu szczecińskich klubach w strefie singla.