Tania studencka impreza w klubie

Szczecin to niewątpliwie miasto studenckie, znajduje się tu bowiem wiele szkół wyższych, na przykład Akademia Morska, Akademia Sztuki, Pomorski Uniwersytet Medyczny, Szczecińska Szkoła Wyższa czy Uniwersytet Szczeciński. Wielu studentów tuż po Świętach Bożego Narodzenia powraca tutaj ze swoich rodzinnych miejscowości, aby wraz z przyjaciółmi świętować Sylwestra właśnie w Szczecinie. To doskonały pomysł, gdyż w tę noc liczne w tym mieście kluby oferują fantastyczne, pełne atrakcji, a przede wszystkim tanie studenckie imprezy sylwestrowe. Gdzie zatem najlepiej świętować tej nocy?

Na pewno godny uwagi jest klub Pinokio, znajdujący się przy ulicy Sikorskiego w Szczecinie. To najstarszy klub studencki, który co roku w noc sylwestrową zapewnia mnóstwo atrakcji. W 2011mozna było świetnie się bawić na Sylwestrze w stylu iście pirackim – każdy miał zapewnione miejsce siedzące, impreza trwała do ostatniego gościa, a w cenie biletu była butelka alkoholu na parę szwedzki, do dyspozycji szwedzki stół z kapitańskimi smakołykami, takimi jak na przykład gulasz kapitański. Dodatkowymi atrakcjami były konkursy z nagrodami i niespodzianki dla przebranych, no i oczywiście świetna muzyka. Ciekawe, co klub zorganizuje w tym roku?

Ciekawe propozycje sylwestrowe co roku maja także takie kluby jak Baila Club, Alterego, Boom Bar, Szafa czy Broadway Club. W Baila Club Sylwestra 2012 można było spędzić na imprezie z muzyką w różnych stylach – od lat 60-tych po 90-te, a w cenie biletu za jedyne 80 złotych zagwarantowany był drink na rozgrzewkę, bufet typu „Finger food” dla każdej loży , snack bar przez całą noc, koszyk przekąsek gratis do każdej butelki alkoholu oraz wspólny toast o północy . Tego roku klub zaprasza na Sylwestra pod hasłem „Gangsta Party”, więc dobra zabawa gwarantowana. W cenie biletu za 70 złotych otrzymamy drinka, deskę serów, przekąski typu „finger food”, a oprócz tego toast noworoczny i możliwość korzystania ze snack bar oraz coffee baru przez całą noc.

W Boom Bar w 2011 roku impreza sylwestrowa odbyła się pod hasłem „Back to the Oldschool”, a w cenie biletu za 80 złotych były ciepłe i zimne zakąski, rezerwacja miejsca siedzącego, butelka wódki z napojem na dwie osoby oraz lampka szampana. W Szafie, znajdującej się na osiedlu akademickim Politechniki Szczecińskiej, rok temu w cenie biletu za 175 złotych mieliśmy dużą ilość dań ciepłych, na przykład rosół, flaczki, szaszłyki, roladki mięsne, a do tego surówki i różne przystawki, a także butelkę wódki na parę i lampkę szampana na osobę.