Tanie bale sylwestrowe

W Sylwestra bawi się większość z nas, choć każdy na spędzenie tej wyjątkowej nocy ma inny pomysł – niektórzy świętują w domu w gronie najbliższych, inni wybierają się na prywatkę do znajomych, część decyduje się znów na imprezę w klubie albo na kilkudniowy wyjazd, na przykład do jakiejś malowniczej miejscowości, by przywitać nowy rok w luksusowym hotelu lub pensjonacie. Taka opcja jest niestety dość kosztowna i nie każdy może sobie na nią pozwolić, ale jeśli na Sylwestra nie możemy przeznaczyć zbyt dużej sumy, nie oznacza to wcale, że musimy rezygnować z dobrej zabawy i pozostać tego wieczoru w domu, tym bardziej w Szczecinie. Miasto to oferuje na tę noc bardzo dużo propozycji w niskich cenach, możemy na przykład wybrać się tutaj na bal sylwestrowy.

Bale sylwestrowe to bardzo często wybierana opcja, są bowiem organizowane praktycznie we wszystkich hotelach, pensjonatach, jak i restauracjach. Ceny są bardzo rozbieżne, w zależności od oferowanych atrakcji, możemy zatem w Sylwestra świetnie się bawić nie nadwyrężając przy tym zbytnio swojego portfela.

W Szczecinie bal sylwestrowy można spędzić na przykład w restauracji „U Zbycha „ już za 220 złotych. Organizatorzy gwarantują w cenie biletu muzykę na żywo, pokaz sztucznych ogni , różnego rodzaju zabawy i konkursy oraz naprawdę imponujące menu. Oprócz dania głównego złożonego z marynowanej pierś z kurczaka z kurkami, kremem balsamicznym, ziemniaczkami i surówką z selera z orzechami, będziemy mogli cieszyć się smakiem wyszukanych przystawek, na przykład wyśmienitym schabem ze śliwą, roladkami z kremem chrzanowym czy tatarem z łososia z jajkiem przepiórczym. Nie zabraknie też stołu szwedzkiego z wielskimi wyrobami, takimi jak na przykład smalec domowy czy górki kiszone.

Ciekawy bal sylwestrowy w niskiej cenie oferuje również hotel-restauracja „Dworski”. Impreza w stylu westernowym pod hasłem „Kowboje & Indianie” kosztuje tylko 295 złotych od osoby i na pewno nikt nie wyjdzie z niej głodny. Organizatorzy jako danie główne oferują stek po amerykańsku ze schabu z boczkiem i cebulą, z ziemniaczkami tłuszczonymi i warzywami na gorąco, a oprócz tego zupę chilli con carne z chipsami tortilla, pieczone żeberka z gotowaną kukurydzą, pieczony rostbef na różowo, różnego rodzaju ciastka i sałatki. Także tutaj nie zabraknie stołu szwedzkiego, tym razem jednak z grillowanym kurczakiem, bekonem, grzankami, serami i orzechami. Poza tym w cenie alkoholu goście mają do wyboru różne alkohole bez ograniczeń, no i oczywiście dobrą muzykę oraz miejsce do tańca, zatem świetna zabawa gwarantowana.